• +90 531 214 59 24
  • info@denizlibilgisayarservisi.com
  • Türkçe
Ürün Kategorileri

HP Bilgisayar Teknik Servis

HP TEKNİK SERVİS DENİZLİ
Hp marka notebook (Laptop) bilgisayarlarınızın donanım yazılım ve yedek parça desteği ile Denizli İl Sınırlarında ikamet eden müşterilerimize Yerinde HP Denizli Servis Hizmeti dahilinde Hızlı ve Güvenli Destek sağlamaktayız. Dilerseniz Pamukkale Denizli adresimizden elden de teslim alabilirsiniz. Destek İrtibat 0531 214 59 24 numaralı telefonumuzdan 7 Gün 24 Saat Hp Teknik Servis departmanımız ile iletişime geçebilirsiniz. Zamanınız bizim için değerli bu bilinçle size Hp Teknik Servis olarak Denizli’nin Her Yerine 60 Dk da Araçlı Teknik Servis Personeli Gönderiyoruz

İletişim için Tıklayınız

HP Bilgisayar Teknik Servis
HP NOTEBOOK TEKNİK SERVİS OLARAK DENİZLİNİN HER YERİNE 60 DKDA ARAÇLI HP TEKNİK SERVİS PERSONELİ GÖNDERİYORUZ

GARANTİLİ HP TEKNİK SERVİS
Hp Teknik Servis olarak notebook bilgisayarlarınız 2 yıl (24 ay) parça değişimi 6 ay onarım garantisi altındadır. Hp notebook bilgisayarlarınızda memnuniyetiniz için onayınız doğrultusunda işlem yapılmaktadır. Parça garantisindeki ürünlerimiz Hp Notebook için (Hard disk-Ekran kartı-İşlemci-Fan-Soğutucu Fanı-Ram) 24 ay birebir parça değişim garantisindedir. Notebook batarya, Notebook adaptör, Notebook klavye vb. parça satışlarımız yapmış olduğumuz işleme göre 2 ya da 1 Yıl Garanti Kapsamında teslim edilmektedir. Onarım gören Hp notebook bilgisayarlarınız 3 ila 6 ay arasında onarım garantisi kapsamındadır. Stok Kontrolü Garanti Süreci Hakkında Bilgi İçin Teknik Servisimizle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.
 
HP ADAPTÖR
HP Notebook şarj adaptör çeşitleri HP teknik servis Denizli  stoklarımız dahilinde  HP teknik servisimizin satış departmanında bulunmaktadır. Telefon ile bize ulaşan müşterilerimizin HP teknik servis personeline notebook cihazınızın modeli Örneğin:(HP PAVİLİON DV6 – HP ENVY 4 ULTRABOOK vb.) olarak ve voltaj (19v) ve amperaj değerlerini ileterek adresimizden teslim alınabilir veya size en yakın araçlı HP teknik servis personelimiz yönlendirilerek en hızlı şekilde ücretsiz sevkiyat yapılmaktadır.
HP teknik servis stoklarımızda bulunan satışı yapılan bütün ürünlerimiz garanti belgesi ile birlikte teslim edilir.
Not: HP teknik servisimize gelen bütün hp notebook – hp laptop bilgisayarlarınıza onay alınmadan kesinlikle işlem yapılmamaktadır !


HP BATARYA (HP PİL)
HP laptop batarya (pil) çeşitleri HP teknik servis stoklarımızda mevcut olup HP teknik servisimizin satış biriminde bulunmaktadır. Telefon ile bize ulaşan müşterilerimizin HP teknik servis personeline notebook modeliyle birlikte notebook bataryasının altında bulunan model numarasını ileterek adresimizden teslim alınabilir veya semtinize en yakın araçlı HP teknik servis personeli yönlendirilerek ücretsiz sevkiyat yapılmaktadır. Adresimizden veya adrese teslim edilen HP notebook bataryalarının uzun ömürlü kullanımı hakkında detaylı bilgiler HP teknik servis personelimiz tarafından sizlere aktarılacaktır.
HP teknik servis İzmir stoklarımızda mevcut olan bütün ürünlerimiz garanti kapsamında teslim edilir.
Not: Servisimize gelen bütün HP notebook – HP laptop bilgisayarlarınıza onay alınmadan kesinlikle işlem yapılmamaktadır!

 HP EKRAN
HP notebook-laptop bilgisayarlarınızın lcd ekran panelleri modellere ve boyutlarına göre değişkenlik göstermektedir. HP notebook lcd ekran ölçüleri (11.3 – 13.3 –14– 15.6 – 15,4 – 17.3 vb.) olarak HP teknik servis Denizli stoklarımızda bulunmaktadır. Telefon aracılığıyla bize ulaşan müşterilerimizin cihazlarını HP teknik servis birimimize ulaştırmalı veya size en yakın araçlı HP teknik servis personelimiz tarafından ücretsiz olarak adresinizden teslim alınarak onayınız doğrultusunda HP notebook lcd ekran değişimi yapılıp tekrar adresinize teslim edilmektedir.
HP teknik servisimizde değişimi veya onarımı yapılan bütün ürünlerimiz garantili olarak teslim edilir.
Not: HP teknik servisimize gelen bütün hp notebook – hp laptop bilgisayarlarınıza onay alınmadan kesinlikle işlem yapılmamaktadır !

HP KLAVYE
HP notebook klavye çeşitleri HP teknik servis Denizli stoklarımızda mevcut olup cihaz modeline göre değişkenlik göstermektedir. Telefon ile arayan müşterilerimizin HP notebook modelini HP teknik servis personeline ileterek adresimizden teslim alacağınız gibi yerinde ücretsiz servis hizmetimizden faydalanarak size en yakın araçlı HP teknik servis personeli yönlendirilerek en hızlı şekilde hp klavye değişimi yapılmaktadır.
HP teknik servis stoklarımızda bulunan satışı yapılan bütün ürünlerimiz garantili olarak teslim edilir.
Not: HP teknik servisimize gelen bütün HP notebook – HP laptop bilgisayarlarınıza onay alınmadan kesinlikle işlem yapılmamaktadır !