• +90 531 214 59 24
  • info@denizlibilgisayarservisi.com
  • Türkçe
Ürün Kategorileri

Tablet ekran değişimi

Tablet Ekran Değişimi

Son dönemlerde boyutları artık giderek incelen tabletler, tıpkı görüntüsü gibi gerçekte de son derece hassas bir yapıya sahiptir. Özellikle tabletlerin ekranları ufacık bir darbe ile arızalanabilecek kadar hassastır.
Tablet ekran tamiri gerçekleştirmekte olan ekiplerimiz, öncelikle ekranınızdaki problemin sebebini tespit edecek ve sizi bilgilendirerek onaylamanız halinde gereken onarım işlemlerine başlayacaklardır.
Tablet ekranları genellikle çok ince ve çok hassas bir yapıya sahip oldukları için hafif bir darbe ile bile zedelenebilmektedirler.
Bu nedenle genellikle tablet ekranlarına gelen darbeler ya da sıvı dökülmesi gibi problemler tablet ekran değişimi gerekliliğini ortaya çıkarmaktadır.
Ancak tabletlerin ince olması tablet ekranı kırıldı şikâyetiyle servislere başvuran kişilerin sayısının da artmasına sebep oldu. Çok az bir yükseklikten dahi düşürülen tabletlerin ekranlarında kırıklar ya da çatlaklar meydana gelebiliyor.
Eğer tabletinizin ekranı kırıldıysa, çatladıysa, ekran görüntüsü net değilse ya da renkleri eskisi kadar canlı değilse mutlaka bursa tablet tamiri konusunda profesyonel olan bir uzmanın gereken incelemeyi sağlayarak onarımı gerçekleştirmesi gerekmektedir.
Kimi zaman ekran arızaları ilk olarak ekran değişimini gerekli kılmasa da zaman içerisinde onarılmadığı için arıza daha da büyüyerek tablet ekran değişimi dışında bir çare bırakmamaktadır.
Bu nedenle ekranda yaşanan ufak arızalarda bile mutlaka uzman bir teknik ekipten yardım almalı ve ekran tamirinin yapılmasını sağlamalısınız.
Teknik servisimizin profesyonel ekibi tablet ekran değişimi konusunda size memnuniyetle yardımcı olacak ve en mükemmel hizmeti uygun fiyat seçenekleri ile sunacaktır. Tüm tablet arızalarınız için ekibimize rahatlıkla güvenebilirsiniz.

TABLET TAMİRİ YAPILAN DİĞER ÇALIŞMALAR
Tablet Onarımı
Tablet PC anakart tamiri ve değişimi.
Tablet PC Ekran değişimi
Tablet PC dokunmatik okuyucularının temizlenmesi ve değişimi,
Tablet PC batarya hücrelerinin yenilenmesi,
Tablet PC Batarya Değişimleri,
Tablet PC Dokunmatik Ekran değişimi,
Tablet PC Room Yüklemesi ve Android/IOS /windos Güncellemesi,
Tablet PC kasa kapak degişimi,
Tablet PC şarj adaptörü tamiri degişimi,
Tablet PC şarj yapmama sorunu giderilmesi,
Tablet PC tüm sistem arızalarının giderilmesi,