• +90 531 214 59 24
  • info@denizlibilgisayarservisi.com
  • Türkçe
Ürün Kategorileri

Tablet şarj yuvası tamiri

TABLET ŞARJ YUVASI TAMİRİ
tablet şarj yuvası tamiri
Tabletler, son derece ince ve hassas bir yapıya sahip olduğu için tüm teknik donanımı ufacık bir darbede ya da zorlamada zarar görebilmekte ve arızalanabilmektedir.
Tabletlerin şarj yuvası da tablet sahiplerine sık sık sorun çıkartan donanımlar arasında yer almaktadır. Eğer tabletinizi bir türlü şarj edemiyorsanız mutlaka şarj yuvasında meydana gelen bir temassızlık söz konusudur.
Bu konuda da gereken tablet şarj yuvası tamiri bu konuda uzman ve deneyimli olan profesyoneller tarafından yapılmalıdır. Tabletlerin her bir mekanik aksamı son derece hassas olduğu için onarım ve inceleme esnasında yapılabilecek en ufak bir hata bile çok daha büyük arızalara neden olabilmektedir. Bu nedenle tabletinizdeki şarj olmama problemini çözümlemesi ve tablet şarj yuvası tamiri yapması için teknik ekibimize güvenebilirsiniz.
Ekibimizin profesyonel uzmanları, gereken incelemeyi yaparak arızanın sebebini tam olarak tespit edecek ve sizin de onaylamanız halinde gereken onarım işlemini tamamlayarak, tabletinizi ilk günkü gibi mükemmel bir şekilde çalışıyor olarak size teslim edeceklerdir.
Tabletinizdeki diğer arızalar için de tablet tamiri konusunda ekibimize güvenebilirsiniz.

TABLET TAMİRİ YAPILAN DİĞER ÇALIŞMALAR
Tablet Onarımı
Tablet PC anakart tamiri ve değişimi.
Tablet PC Ekran değişimi
Tablet PC dokunmatik okuyucularının temizlenmesi ve değişimi
Tablet PC batarya hücrelerinin yenilenmesi
Tablet PC Batarya Değişimleri
Tablet PC Dokunmatik Ekran değişimi
Tablet PC Room Yüklemesi ve Android/IOS /windos Güncellemesi
Tablet PC kasa kapak degişimi
Tablet PC şarj adaptörü tamiri degişimi
Tablet PC şarj yapmama sorunu giderilmesi
Tablet PC tüm sistem arızalarının giderilmesi

TABLET ŞARJ YUVASI TAMİRİ
Tabletlerin başlıca sorunları arasında belirli dönemlerde açılmaması gösterilebilir. Tablet kullanıcıları farklı sebeplerden dolayı tablet açılmıyor şikâyetiyle Denizli tablet servisimize başvurmaktadırlar.
Eğer tabletinizin başına donanımsal bir sorun gelmediyse genellikle açma problemleri çözümlenebilir. Eğer tabletinizin düşerek belirli bölümlerinin hasar görmesi durumunda açılmama problemi ortaya çıkıyorsa çözümü çok olası olmaz. Bunun yanı sıra tabletin üzerine dökülen sıvılar da her elektronik cihazda olduğu gibi büyük çapta zarar verebilir.
Bu durumda da tabletin açılmama durumu oldukça normaldir. Bu durumlarla karşılaşıldığında Denizli tablet tamiri yapan servisimize başvurulması en doğru karardır.
Eğer böyle etmenler olmadan tablet açılmıyor diye bir şikâyetiniz varsa ilk etapta şarjın kontrol edilmesi gerekmektedir. Belirli bir süre tablet şarjda bekletilerek sonrasında açmayı deneyebilirsiniz. Eğer bu durumda açılmıyorsa tabletin üzerindeki açma kapama düğmesine 15 saniye basılı tutarak açmayı deneyebilirsiniz.
Bu durumda açılış ışıkları farklı bir senkronda yanacak ve tablet açılacaktır. Eğer bu seçenek de açılmasını sağlamıyorsa oldukça küçük bir ebatta olan reset düğmesi kullanılabilir. Bu durumların hiçbiri yeterli olmuyorsa servisimize getirilmesi gerekiyordur.