• +90 531 214 59 24
  • info@denizlibilgisayarservisi.com
  • Türkçe

Denizli Bilgisayar Sony Notebook Tamiri

Denizli Bilgisayar Sony Notebook Tamiri

Sony Laptop Tamiri Ve Notebook Tamiri

Sony Laptop Tamiri Ve Notebook Tamiri

Sık kullanılan elektronik aletlerde bir süre sonra sorun çıkma ihtimali yüksektir. Çünkü hiçbir şey olmasa dahi zamanın yıpratıcı etkisi kendini göstermektedir. Bozulan veya bakım gerektiren elektronik ürünler servis hizmeti sayesinde zaman kaybetmeden tamir edilmektedir. Sony laptop tamiri ve notebook tamiri zorunlu olduğu zamanlarda yetkili firmalar tarafından yerine getirilmektedir.

Yetkili servisler tarafından sunulan hizmetler; laptop ve notebooklarda anakart tamiri, fan temizliği, ekran tamiri, ekran değişimi, menteşe tamiri, şarj soket giriş yeri tamiri ve bakımının yanında yedek parça temini konusunda hizmet verilmektedir. Kısacası  birçok işlem garanti dahilindeki ürünlerde ücretsiz hizmet kapsamına girmektedir.

Sony Laptop Ve Notebook Servis Hizmetleri

Servis hizmetleri sayesinde elektronik ürünlerin sorununu çözmek çok kolaydır. Sony laptop tamiri ve notebook tamiri  yapan servisler ücretsiz arıza tespiti yapmaktadır. Belirlenen arızanın ardından yapılacak işlem hakkında cihaz sahibine bilgi verilmektedir. Yapılacak işlemlerde kişinin onayı alınmaktadır. 7 gün 24 saat servis hizmeti sunan markalar müşteri mağduriyetini en aza indirmek için çalışmaktadır. Arızalı ürünlerin tamir süresi ortalama 1 ila 3 arasında değişmektedir. Evden alınan arızalı ürünlere yapılan bakım ve tamirin ardından yine adrese teslim edilmektedir.

Sony marka laptop ve notebooklarda görülen problemler genellikle ekran, batarya, adaptör ve klavye sorunudur. İşinde deneyimli servis çalışanları ile artık bu problemlere kısa sürede çözüm üretmek mümkündür.